• +48 514 07 11 00
  • piotr@euroyachts.pl
  • Pon - Pt 8:00 - 16:00
szanujemy przestrzeŃ

budujemy

przyszŁoŚĆ

przyszŁoŚĆ

hand car wash and detailing service

budujemy

marzenian

marzenia

O FIRMIE

KIM JESTEŚMY

Budujemy domy jednorodzinne, szeregi, obiekty wolnostojące takie jak parki handlowe i biurowe, bloki mieszkalne do 4 kondygnacji, magazyny itp.

Jesteśmy firmą rodzinną, ze 100% kapitałem własnym Specjalizujemy się w stanach surowych domów jednorodzinnych, budynków do 4 kondygnacji i powierzchni zabudowy do 1000m2 oraz całkowitej do 5000m2. Posiadamy do tego niezbędny sprzęt i wyposażenie

Czytaj dalej
2013

Rok założenia

Biuro Konstrukcyjne

Projektuj z nami

Masz projekt architektoniczny i potrzbujesz projektu konstrukcyjnego? Chcesz dokonać zmian w istniejącym budynku i podrzebujesz obliczeń i rysunków? Skontaktuj sie z nami. Wykonujemy projekty konstrukcyjne dla wszelkiego typu budynków. Nasz konstruktor posiada wieloletnie doświadczenie, oraz pełne uprawnienia. Zapraszamy do kontaktu.

08

Lat

Doświadczenia
21

wykwalifikowanych

pracowników
21200

m2

zbudowanych

ZarzĄD

KIEROWNICTWO
Właściciel firmy

Piotr Chylewski

Kierownik budowy

Robert Goczewski

Produkcja okien i drzwi ALU

ALUPROF

Od 1993 roku zajmujemy się produkcją i montażem stolarki aluminiowej.Pracujemy na systemach Aluprof oraz Schuco. Najwyższej jakości komponenty, zautomatyzowany park maszynowy, a przede wszystkim wykwalifikowana załoga to gwarancja najwyższej jakości produktów naszej firmy. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem stolarki aluminiowej w bardzo konkurencyjnych cenach - zapraszamy do kontaktu z nami.