• +48 514 07 11 00
  • piotr@euroyachts.pl
  • Pon - Pt 8:00 - 16:00

Parki handlowe, budynki użytkowe

Oferujemy budowę parków handlowych, biurowców, lokali użytkowych i innych budynków użyteczności publicnzej. Pracujemy w systemie generalnego wykonawstwa, czyli usługa wraz materiałem kompleksowo.

Oferujemy wykonanie w jednym z trzech etapów. Stany surowe, stany surowe zamknięte, stany developerskie. Współpracujemy z branżystami w zakresie elektryki, hydrauliki, wentylacji, gazu. Budujemy w technologii tradycyjnej jak i z modułowej jak płyta obornicka.

Dlaczego my?

Posiadamy doświadczenie w budowie parków handlowych i innych budynków użyteczności publicznej. Mamy pełne własne zaplecze techniczne do szybkiej realizacji zleceń takie jak maszyny, transport, ciężki sprzęt, ale przede wszystkim dynamiczną i doświadczoną kadrę pracowników.

Pracujemy w systemie generalnego wykonawstwa, to znaczy że inwestor nie zawraca sobie głowy dostępnością i transportem materiałów budowlanych. Wszystko organizujemy we własnym zakresie zgodnie z wytycznymi projektowymi oraz życzeniem inwestora. Współpracujemy od lat z producentami i dostawcami materiałów budowlanych, dlatego mamy dużo korzystniejsze ceny niż inwestor indywidualny, a przede wszystkim stały dostęp do materiałów.

Zapraszamy do współpracy.