Wybierz jeden z naszych jachtów do wyczarterowania

Cruisers Yachts 370 Express

12-to metrowy jacht motorowy. Możemy zabrać do 12 osób w komfortowych warunkach. Idealny na spotkania firmowe, eventy, dla grup turystycznych itp. Szczegóły kliknij poniżej.

Szczegóły i cennik

Cruisers Yachts 390

13-to metrowy, nowoczesny jacht motorowy. Możemy zabrać do 12 osób w komfortowych warunkach. Idealny na spotkania firmowe, eventy, dla grup turystycznych itp. Szczegóły kliknij poniżej.

Szczegóły i cennik

Jeanneau PRESTIGE 50S

Super luksusowy 16-to metrowy jacht motorowy. Możemy zabrać do 16 osób. Idealny do dalszych wypraw w morze. 8 miejsc do spania. Szczegóły kliknij poniżej.

Szczegóły i cennik

Skutery Kawasaki Ultra 300X

Potężna moc 300KM dostarczy niezapomnianych wrażeń. Ogromne przyspieszenia zadowolą każdego amatora mocnych wrażeń na wodzie. Szczegóły kliknij poniżej.

Szczegóły i cennik

Doral Monticiello

9-cio metrowy jacht motorowy. Zabierzemy do 8 osób. Idealny dla grup turystycznych i rodzin z dziećmi. Szczegóły kliknij poniżej.

Szczegóły i cennik

Rib BRIG Eagle

8 metrowy rib z silnikiem Honda 170KM to idealna zabawa i szaleństwa na wodzie. Idealny do holowania narciarza czy banana (na stanie) oraz szybkiego zwiedzania akwenów Trójmiejsckich. Szczegóły kliknij poniżej.

Szczegóły i cennik

Sea Ray 285 Sundancer

10-cio metrowy jacht motorowy. Zabierzemy do 9 osób. Doskonały zarówno do rejsu po zatoce jak i dzieki mocnemu silnikowi do zabaw wodnych. Szczegóły kliknij poniżej.

Szczegóły i cennik

Zabawy wodne (banan, narty, wake, koło)

Atrakcje dla całych rodzin i grup turystycznych. Nasz sternk z licencją na holowanie dostarczy dużej dawki adrenaliny dla spragnionych szaleństw wodnych. Szczegóły kliknij poniżej.

Szczegóły i cennik
Kliknij tutaj i obejrzyj nasz film promujący przykładowy pomysł na event lub spotkanie integracyjne dla zarządów lub kluczowych pracowników firm

Wszystkie szczegóły do ustalenia telefonicznie. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów

Bezpieczeństwo w standardzie:

Jachty i pływanie to nasza pasja nie tylko nasza praca. Mamy tysiące mil na stanie i przezylismy już niejedno dlatego wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa na wodzie. Zapewniamy dlatego dla państwa doświadczonych skiperów z licencjami kapitana jachtowego i sternika morskiego aby czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie.

Wszystkie nasze jachty są certyfikowane do pływania morskiego. Posiadają karty bezpieczeństwa. Wyposażone są we wszystkie środki ratunkowe takie jak kamizelki, automatyczne systemy gaśnicze, koła ratunkowe, radia UKF, telefon satelitarny, nawigacje GPS. Do wypraw dalekomorskich bierzemy tratwę pneumatyczna. Mamy zainstalowane radary pogodowe dzieki czemu zawsze wrócimy w razie czego na czas. Mogą sie Państwo czuć 100% bezpieczni bo podpisaliśmy umowe o współpracy z Neptunem (królem mórz) i dba o nas tak samo jak my o jego królestwo :) A dodatkowo: